Hlavní menu Nabídka programů Obsah

Portál provozuje firma Pachner, vzdělávací software s.r.o l www.pachner.cz l pachner.inshop.cz

Net-výuka > Fyzika > Technika

Technika

     
   

Řadit dle:   řadit vzestupněřadit sestupně

Dopravní prostředky

Dopravní prostředky

Program se zabývá fungováním různých dopravních prostředků - automobilů, kolejových vozidel, lanovek a eskalátorů. Má sloužit školákům k probuzení zájmu o techniku a nenásilnou formou, bez matematických vzorečků, objasňuje některé fyzikální principy.

Kancelářská a měřící technika

Kancelářská a měřící technika

Najdete zde popis pomůcek k měření délek, hmotnosti a času, kancelářské potřeby od sešívačky až po skartovací stroje, nebo výpočetní pomůcky od logaritmického pravítka až k některým mechanickým součástkám současných počítačů.

Mechanická dílna

Mechanická dílna

Program Mechanická dílna obsahuje popis ručního nářadí i obráběcích strojů, a to jak historických, tak i moderních číslicově řízených soustruhů a frézek.

Řemesla I

Řemesla I

Program Řemesla I. z řady Technika se zabývá celkem čtyřmi obory: stavbami, instalatérstvím, klempířstvím a truhlářstvím.

Řemesla II

Řemesla II

Program Řemesla II. z řady Technika se zabývá dvěma obory. Prvním je textilní výroba, v tomto případě zpracování vlny v přádelně a tkalcovně. Druhým oborem je práce v tiskárně.

Sport a hudba

Sport a hudba

Na rozdíl od ostatních titulů řady Technika se tato část zabývá činnostmi, které jsou pro většinu lidí zábavou a jen pro několik málo vyvolených obživou. Ani zábava se však neobejde bez pomůcek. A když jsme u zábavy, přidáme i několik úsměvných perpetuum mobile.

HLEDÁNÍ

 

KONTAKTUJTE NÁS

VÍTE ŽE..

Když si Vaše škola zakoupí program, budou ho moci zdarma využívat i její žáci z domova.

Další zajímavé informace


© 2010 Pachner. Všechna práva vyhrazena.